SteelSeries Yeni Kablosuz Oyuncu Kulaklıkları Arctis 7+ ve Arctis 7P+’yı Tanıttı

Şimdiye dek en çok ödül kazanan oyuncu kulaklığı SteelSeries Arctis 7’nin evrimi; Arctis 7+ ve Arctis 7P+
Takip Et
Görsel 4: SteelSeries Yeni Kablosuz Oyuncu Kulaklıkları Arctis 7+ ve Arctis 7P+’yı Tanıttı - Donanım Haberleri - Pilli Oyun

Oyun ve espor çevre birimleri dünya lideri SteelSeries, bugün Arctis 7+ ve Arctis 7P+ kablosuz oyuncu kulaklıklarının çıkışını duyurdu.  Arctis serisinin en yeni üyeleri, SteelSeries Arctis’in ödüllü tasarım ve mirası üzerine inşa edilmiş ve yeni nesil konsol ve PC oyunu için çığır açan teknolojisini daha ileri taşıyor.

Fanları konuştu, SteelSeries onları dinledi. Arctis 7+ ve Arctis 7P+, 30+ saat pil ömrü, 15 dakikada 3 saatlik oyun performansı sunan hızlı şarj özelliği, oyundayken kulaklığı şarj edebilmeyi sağlayan USB-C bağlantısı ve SteelSeries’in imza serisi Arctis ses kalitesi de dahil olmak üzere oyuncuların istediği yepyeni özellikler sunuyor.

Görsel 5: SteelSeries Yeni Kablosuz Oyuncu Kulaklıkları Arctis 7+ ve Arctis 7P+’yı Tanıttı - Donanım Haberleri - Pilli Oyun

İşte, SteelSeries Arctis 7+ ve Arctis 7P+’ın Özellikleri

  • Arctis 7+ Wireless – PC, PlayStation, Mac, Android, Switch ve Oculus Quest 2’de çoklu sistem uyumluluğu için özel olarak tasarlanan Arctis 7+, kompakt bir USB-C dongle ile ultra düşük gecikmeli oyun sesleri için kayıpsız 2,4 GHz kablosuz ses kullanıyor. Arctis 7+ Wireless, oyuncuları alanda tutup kesintisiz oyun keyfi sağlamak için 30 saatten fazla pil ömrüne, ChatMix’in de dahil olduğu kolay kulak üstü kulaklık kontrollerine ve rahat uyum için ayarlanabilir elastik kayak gözlüğü stili kafa bandı bulunan dayanıklı ve hafif bir çelik çerçeveye sahip. Arctis 7+ Wireless’ta, Discord sertifikalı, geri çekilebilir ClearCast mikrofon, üstün gürültü önleme ve ses netliği için çift yönlü bir tasarım kullanılıyor ve LED bir “susturma” göstergesi de bulunuyor.
  • Arctis 7P+ Wireless – PlayStation 5 ve PlayStation 4’te yeni nesil güçlü 3D Ses için özel olarak tasarlanan ve ayrıca PC, Mac, Android, Switch ve Oculus Quest 2 ile çoklu uyumluluğa da sahip olan Arctis 7P+, kompakt bir USB-C dongle aracılığıyla ultra düşük gecikmeli oyun sesi için kayıpsız 2.4 GHz kablosuz ses kullanıyor. USB-C şarj ile kesintisiz oyun keyfi için 30 saatten fazla pil ömrü, yan ton (mikrofon izleme) dahil kolay kulak üstü kulaklık kontrolleri ve ayarlanabilir elastik kayak gözlüğü stili bantlı, dayanıklı, hafif çelik çerçeve ile Arctis 7P+ Wireless, oyuncuların uzun oyun maratonları sırasında hem odaklanmasına hem de rahat etmesine yardımcı oluyor. Arctis 7P+ Wireless’ta, Discord sertifikalı, geri çekilebilir ClearCast mikrofon, üstün gürültü önleme ve ses netliği için çift yönlü bir tasarım kullanılıyor ve LED bir “susturma” göstergesi de bulunuyor.
Görsel 6: SteelSeries Yeni Kablosuz Oyuncu Kulaklıkları Arctis 7+ ve Arctis 7P+’yı Tanıttı - Donanım Haberleri - Pilli Oyun

Arctis 7+ ve Arctis 7P+ kablosuz kulaklıkları ile birlikte SteelSeries, PC için ChatMix, 7.1 Sanal Çevresel Ses ve 2022’de resmi olarak piyasaya sürülecek ek özellikler sağlayan güçlü ses özelleştirmesi için yepyeni bir ses yazılımı olan Sonar’ın ön sürümünü de tanıtıyor. Sonar, oyuncuların YouTube ve Gfycat, Discord, Reddit, Twitter, Facebook ve daha birçok platformda arkadaşlarıyla oyunun önemli anlarının video kliplerini çekme, düzenleme ve paylaşım yapmalarını sağlayan ücretsiz uygulama Moments’ın ve SteelSeries’in ödüllü fare, klavye ve kulaklık serilerine güç sağlayan SteelSeries Engine’in de bulunduğu SteelSeries GG yazılım ekosistemine dahil oluyor.

Yeni SteelSeries Arctis 7+ Wireless, Arctis 7P+ ve Sonar hakkında daha ayrıntılı bilgilere SteelSeries’in resmi web sitesi üzerinden erişilebilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 7: VALORANT X League of Legends Arcane Etkinliği - Oyun Haberleri - Pilli Oyun

VALORANT X League of Legends Arcane Etkinliği

Sonraki İçerik
Görsel 8: Crab Game Sistem Gereksinimleri - Sistem Gereksinimleri - Pilli Oyun

Crab Game Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler