Xbox 20. Yıl Özel Yeni Kontrolcü ve Kulaklık Tanıttı

Microsoft, Xbox markasının 20. yılına özel kontrolcü ve kulaklığı ön siparişe açıyor.
Takip Et
Görsel 7: Xbox 20. Yıl Özel Yeni Kontrolcü ve Kulaklık Tanıttı - Donanım Haberleri - Pilli Oyun

Xbox, 15 Kasım’da 20 yaşına giriyor ve Microsoft, bunu kutlamak için özel bir kontrolcü ve kulaklık tanıttı.

20. Yıl özel Xbox Kablosuz Oyun Kumandası, ilk tanıtılan Xbox konsolunun geliştirici kitinin sahip olduğu yarı saydam yeşil renge ithafta bulunuyor. Gövde, gümüş iç kısımlara sahip yarı saydam siyah bir kaplamaya sahiptir ve Xbox düğmesi, orijinal Xbox logosuna uyacak şekilde yeşildir.

Ayrıca, geliştirilmiş ergonomi, daha iyi cihazlar arası bağlantı, özel bir Paylaş düğmesi ve azaltılmış gecikme gibi yeni Xbox Kablosuz Oyun Kumandalarında bulunan avantajlara aynen sahiptir.

Bu kumandayı Xbox Series X/S konsolunuza bağladığınızda, özel bir 20. Yıl dinamik arka planının kilidini açacaksınız. Kontrolcünüzü bir arkadaşınızın konsoluna bağlarsanız, onlara da dinamik arka plan kazandırabilirsiniz.

Görsel 9: Xbox 20. Yıl Özel Yeni Kontrolcü ve Kulaklık Tanıttı - Donanım Haberleri - Pilli Oyun

20th Anniversary Special Edition Xbox Stereo Mikrofonlu Kulaklık, gümüş iç kısımlara sahip yarı saydam siyah bir gövdeye sahip olduğundan 20. Yıl özel kontrolcüyle benzeşiyor. Mikrofon ve kulaklıkların içinde ve dışında yeşil vurgular yer alıyor.

Ultra yumuşak büyük kulaklıklara, sağ kulaklığı çevirerek ses seviyesini ayarlama veya kulak üstü kontrol ile hızlı bir şekilde sessize alma özelliğine sahiptir. Kulaklık ayrıca Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone: X dahil olmak üzere uzamsal sesi de destekler.

Xbox’un 20. yılına özel kulaklık ve kontrolcü 69,99 dolar fiyata sahip.

Her iki çevre birimi de 15 Kasım’da piyasaya sürülecek ve şimdi ön sipariş için hazır. Hem kulaklık hem de kontrolcü 69,99 dolar fiyata sahip.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 11: PUBG New State Çıkış Tarihi - Haber - Pilli Oyun

PUBG New State Çıkış Tarihi

Sonraki İçerik
Görsel 13: Dead by Daylight Hex Perk Listesi - Rehber - Pilli Oyun

Dead by Daylight Hex Perk Listesi

Alakalı İçerikler