VALORANT Go! Vol. 2 Koleksiyonu Sızdırıldı

Yoru’nun kelebek bıçağı ve diğer karakterlerden esinlenilmiş silahlar içeren VALORANT Go! Vol. 2 Koleksiyonu sızdırıldı.
Takip Et
Görsel 7: VALORANT Go! Vol. 2 Koleksiyonu Sızdırıldı - Haber - Pilli Oyun

VALORANT topluluğundaki herkes, Riot Games’in yeni skin koleksiyonunu ortaya çıkartmasını bekliyordu. Bekleme nihayet VALORANT Go! Vol. 2 koleksiyonuyla birlikte sona erdi.

VALORANT topluluğunun yakından takip ettiği ValorLeaks rumuzlu Twitter kullanıcısı yeni VALORANT Go! Vol. 2 koleksiyonunu ve barındırdığı silah skinlerini sızdırdı.

Şu anda Mağaza vitrininde bulunan Riot’un Zedd ile iş birliği ile ortaya çıkan, Spectrum koleksiyonu oyuncular tarafından oldukça olumlu karşılandı. Şimdi, VALORANT Go Vol 2 koleksiyonuyla da oyunculardan olumlu dönütler gelecek gibi gözüküyor.

VALORANT Go! Vol. 2 koleksiyonu ValorLeaks tarafından sızdırıldı.

Yeni koleksiyondaki her silah, VALORANT’da bulunan bir ajana dayanıyor. Örneğin koleksiyondaki; Ares Raze’in temasına sahipken, Operatör Sova’nın renklerine sahip. İşte yeni VALORANT Go Vol 2 koleksiyonundaki silahlar:

  • Ares – Raze
  • Vandal – Skye
  • Classic – Viper
  • Operator – Sova
  • Kelebek Bıçak – Yoru

Koleksiyon ile birlikte gelecek Yoru’nun kelebek bıçağına göz atmak isterseniz buraya tıklayarak Valorant Updates tarafından paylaşılan videoya ulaşabilirsiniz.

VALORANT Go! Vol. 2 koleksiyonu kaç para olacak ve ne zaman gelecek?

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere, şu anda mağaza vitrininde Spectrum koleksiyonu yer alıyor. VALORANT Go! Vol. 2 koleksiyonu 23 Eylül Perşembe günü mağaza vitrininde yer alacak.

Fiyat konusuna gelirsek Riot tarafından herhangi bir resmî açıklama gelmedi fakat koleksiyonun ilk sürümü olan VALORANT Go! Vol. 1 koleksiyonu mağazada 8700 VP olacağını varsayabiliriz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 9: FIFA 22'de 120'den Fazla Müzik Bulunacak - Haber - Pilli Oyun

FIFA 22’de 120’den Fazla Müzik Bulunacak

Sonraki İçerik
Görsel 11: Quantic Dream Yeni Bir Star Wars Oyunu Yapıyor Olabilir - Haber - Pilli Oyun

Quantic Dream Yeni Bir Star Wars Oyunu Yapıyor Olabilir

Alakalı İçerikler