VALORANT Formasyon Oyuncu Kartı Nasıl Alınır

Riot, oyunun 1. Yılını kutlamak için yeni kartlar ekledi ve bir dizi etkinlik planladı. VALORANT Formasyon Oyuncu Kartını nasıl alacağınızı anlattık.
Takip Et

Riot Games, çok oyunculu taktiksel FPS oyunu VALORANT’ın 1. Yılını kutlamak için bir dizi etkinlik planladı. Haziran ayı içerisinde VALORANT 1. Yıl kutlamaları kapsamında oyunculara yeni fırsatlar sunulacak.

Riot, VALORANT oyuncu kartları arasına bölümler için yeni oyuncu kartları ekledi. 1. Bölüm’e ait kart hesabı bulunan tüm oyunculara ücretsiz dağıtılırken, 2. Bölüm kartı Prime Gaming, 3. Bölüm kartı ise Etkinlik Bileti’yle sunulacak.

VALORANT Formasyon Oyuncu Kartı Nasıl Alınır?

Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz, VALORANT Formasyon Oyuncu Kartı’nı elde etmek için Amazon Prime abonesi olmanız gerekiyor. Eğer bir Amazon Prime üyeliğine sahip değilseniz buraya tıklayarak sadece 7,90 ₺’ye Prime abonesi olabilirsiniz.

Eğer Prime Gaming aboneliğiniz bulunuyorsa:

  • Buraya tıklayarak Prime Gaming VALORANT sayfasına gidin.
  • “EP 2 // Formasyon Oyuncu Kartı”‘nı bulun ve “Şimdi talep et” tuşuna tıklayın.

VALORANT’a giriş yaptıktan sonra koleksiyonunuzda yeni VALORANT Formasyon Oyuncu Kartınızı erişebilir, kullanabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Apex Legends’a Yeni Başlayanlar İçin En İyi 5 Karakter

Sonraki İçerik

Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler