VALORANT Champions Marşı: Die for You

VALORANT Champions marşı Die for You’yu dinleyin ve müzik videosunun keyfini çıkarın.
Takip Et
Görsel 4: VALORANT Champions Marşı: Die for You - Espor Haberleri - Pilli Oyun

VALORANT oyuncuları ve hayranları Riot’un yayınladığı VALORANT Champions Marşı olan Die for You şarkısını dinleyebilir.

VALORANT Champions Tour en heyecanlı sona yaklaşıyor. Yerlerini kazanabilmek için ter döken on altı takım, önümüzdeki ay Berlin’de karşı karşıya gelecekler. Riot, bu heyecanlı bekleyişi kutlamak için VCT’ye özel Die for You adlı şarkıyı yayınladı.

VALORANT Champions Marşı

Grabbitz‘in söylediği şarkıya dört ajanın bulunduğu animasyon müzik videosu eşlik ediyor. Brimstone, Sage ve Phoenix‘in Split haritasında B bölgesine kurulan Spike’ı imha etmeye çalışırken Chamber‘ın onları durdurmaya çalıştığını izliyoruz. Yeteneklerini kullanarak alana giren ajanların Spike’ı imha etmeye çalışırken iç dünyalarına giderek aynı zamanda kendileriyle de mücadelede ediyorlar.

ValorLeaks adlı Twitter hesabına göre VALORANT Champions’a özel Vandal kostümü satışa sunulacak. Ne zaman ve ne kadara sunulacağı belli değil fakat bu etkinliği hatırlatacak güzel bir yolu olacak.

VALORANT Champions Tour, Champions turnuvasıyla 16 takımla 1 Aralık’ta başlayacak. Yarışmaya hak kazanan takımlar, 1-12 Aralık tarihlerinde Champions kupası ve VALORANT Dünya Şampiyonu unvanı için mücadele edecek.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Pilli Oyun’u takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 5: Canlı Yayın Platformu Trovo Live nedir? - Oyun Haberleri - Pilli Oyun

Canlı Yayın Platformu Trovo Live nedir?

Sonraki İçerik
Görsel 6: Ruined King Sistem Gereksinimleri - Sistem Gereksinimleri - Pilli Oyun

Ruined King Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler