VALORANT Ajan Kontrolleri Özelleştirilebilir Olacak

VALORANT ajan kontrolleri ile her ayrı ajan için farklı kontrol düzeni oluşturulabileceğinize dair bir bilgi sızdırıldı.
Takip Et
Görsel 4: VALORANT Ajan Kontrolleri Özelleştirilebilir Olacak - Oyun Haberleri - Pilli Oyun

VALORANT’ta Overwatch’in aksine her ajan için aynı tuş kontrolleri ile oynayabiliyorsunuz. Her ajanın ayrı özellikleri olduğu için farklı tuş düzeni oyununuzu olumlu yönde etkileyebilir.

Yeni bir sızıntıyla beraber bu düzen değişebilir, oyuncuların isteği doğrultusunda oyuna eklenebilir.

VALORANT Ajan Kontrolleri Bilgisi Sızdırıldı

Yukarıda bahsedilen gibi Overwatch karakterlerinden D.Va’nın Zenyatta’dan farklı bir tuş kontrolü olsun isterseniz ayarlayabiliyorsunuz.

Bu özellik VALORANT’ta mevcut değil. Her ajan değiştirdiğinizde tuş kontrollerini de manuel olarak değiştirmeniz gerekir.

Bu sızıntı gerçekleşirse oyununuzda gerçekten işe yarar olacaktır. Ajan kontrollerini değiştirmek için ayarlara girmenize gerek kalmayacaktır.

VALORANT Ajan Kontrolleri Ne Zaman Gelecek?

Riot, ajan kontrolleri hakkında resmi bir açıklama yapmadı, bu nedenle ne zaman geleceği hakkında kesin bir bilgi yok. 3. Bölüm 3. Kısım 2 Kasım 2021 tarihinde başlamıştı ve bu kısım boyunca birkaç yama gelebilir. 4. Bölüm başlamadan bu özelliği oyunda görebiliriz.

Peki, 4. Bölüm ne zaman başlayacak? Oyunun gidişatına göre değişebilir fakat Ocak 2022 gibi gelebilir. Ona göre ajan kontrollerine, daha önce ya da daha yakında erişebiliriz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi ve sorularınızı yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Among Us Arcane İş Birliği

Among Us Arcane İş Birliği ile Yeni Kozmetikler

Sonraki İçerik
Görsel 5: GTA The Trilogy Tekrardan RGSC'de Yerini Aldı - Oyun Haberleri - Pilli Oyun

GTA The Trilogy Tekrardan RGSC’de Yerini Aldı

Alakalı İçerikler