VALORANT 3.01 Güncellemesi Duyuruldu

Riot Games, oyuna bu zamana kadar yapılan en büyük güncelleme olan 3.0’dan sonraki küçük hatalar için VALORANT 3.01’i yayımlayacak.
Takip Et
[lwptoc]

Haziran’ın sonunda VALORANT ekibinin “Oyunu hiç oynamamış gibi hissedecekler.” dediği büyük güncellemeyle oyuna pek çok yenilik ve değişiklik gelmişti. Ajanların yeteneklerine zam gelirken bazı silahların fiyatlarında düşüş olduğunu gördük. Takım oyunu olduğunu ve beraber oynamanın önemini vurgulayan ekip, ekonomiyi daha iyi kullanmaya yönlendirdi. Yeniliklerle beraber bazı açıklar da bıraktı. Bu açıkların yeni VALORANT 3.01 güncellemesiyle düzeltilmesini bekliyoruz.

VALORANT’ın resmi Twitter sayfasında yapılan paylaşıma göre güncelleme TSİ 8 Temmuz 2021‘de yayımlanacak. Bildiğiniz üzere bölgelere göre güncellemenin geliş süresi değişiyor.

VALORANT 3.01 Güncellemesinde Gelmesi Beklenen Değişiklikler

Yoru Yenilikleri

3.01 yamasında büyük değişiklikler olmayacak fakat güncellemeler yine de merak konusu. Yoru’nun yetenekleri konusunda eksiklikler konuşuluyor, güncellemeler yapılacağı fakat onun bu güncellemede olup olmayacağı bilinmiyor. Oyunun tasarımcısı Ryan Cousart, Yoru hakkında içlerine sinen değişikliklerin gündemde olduğunu, Yoru’nun hilebazlık özelliğine yakışır şekilde düzenlendiği dile getirmişti.

Jett’in Sage Duvarıyla yaptığı Dash Hatası

Aynı zamanda Jett’in Ascent haritasında Sage’in duvarının üzerinde “dash” yeteneğiyle haritanın ortasından savunmaya doğru çok hızlı bir şekilde geçebildiği bir açık bulunmuştu. VALORANT 3.01 güncellemesiyle yüksek ihtimalle bu açık da kapatılacaktır.

New Jett + Sage wall speed glitch is too broken !! ( Found by Traxtop YT ) from VALORANT

Sesli Sohbet Hataları

Sesli sohbet, oyun içinde bilgi akışı için önemli. Sesli sohbette de birtakım sıkıntılar var. Oyun içinde grup sesini otomatiğe alınca takıma giden ses hatasını güncellenmesi gerekmektedir. Aynı zamanda takım arkadaşlarının ses düzeyini belirlemede de baya zamandır bir sıkıntı mevcut. Yapılacak yamada bu eksikliklerin göz önünde bulundurulduğunu ve VALORANT 3.01 güncellemesiyle düzeltileceğini umuyoruz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

VALORANT Sunucuları Çöktü Mü? VALORANT Sunucu Durumu

Sonraki İçerik

Dead by Daylight 5. Yaşını Kutluyor

Alakalı İçerikler