The Sims Mobile Hile Kodları

The Sims Mobile oynarken Simcash’e mi ihtiyaç duydunuz? The Sims Mobile hile kodları nelerdir? The Sims Mobile hile kodları için gerekli bilgiler.
Takip Et
Görsel 7: The Sims Mobile Hile Kodları - Haber - Pilli Oyun

The Sims Mobile hile kodları nelerdir?

The Sims Mobile, The Sims serisinin bir yan oyunudur. The Sims serisinden en büyük farkı The Sims Mobile hile kodlarının bulunmaması.

Sims serisinin PC ve konsol oyunlarının aksine The Sims Mobile’da oyun içi hile yazacak konsol bulunmadığından dolayısıyla hile de yok. The Sims 4’deki gibi Simoleon hilelerini The Sims Mobile’da gerçekleştiremezsiniz.

The Sims Mobile’da Simoleonnaire olmak için hile yapamayacaksınız. Hile yapamamanızın sebebi mobil bir oyun olması ve mikro işlemlere dayanmasından kaynaklıdır. Eğer oyun hile yapmanıza izin verirse oyun olması gerektiği gibi çalışmayabilir.

Görsel 9: The Sims Mobile Hile Kodları - Haber - Pilli Oyun

Oyun içerisinde günlük görevleri tamamlayarak ve bazı özel günlerde düzenlenen etkinliklerden para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda SimCash’inizi tasarruflu kullandığınızdan emin olun. Bazı aktiviteleri tamamlamak için paranızı buralarda hızlıca tüketebilirsiniz, dikkat edin.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 11: Logitech League of Legends Koleksiyonunu Tanıttı - Donanım Haberleri - Pilli Oyun

Logitech League of Legends Koleksiyonunu Tanıttı

Sonraki İçerik
Görsel 13: GN SteelSeries'i Satın Almak İçin Anlaşmaya Vardı - Donanım Haberleri - Pilli Oyun

GN SteelSeries’i Satın Almak İçin Anlaşmaya Vardı

Alakalı İçerikler