Steam Sonbahar İndirimleri Başladı

1 Aralık’a kadar binlerce oyun Steam Sonbahar İndirimleriyle birlikte indirime girdi.
Takip Et
Görsel 4: Steam Sonbahar İndirimleri Başladı - Oyun Haberleri - Pilli Oyun

Steam kullanıcıları için ve oyunların indirime girmesini bekleyenler için yılın en güzel zamanı geldi. Steam Sonbahar İndirimleri 2021 bugünün erken saatlerinde başladı. Steam Black Friday indirimleriyle sonbahar indirimlerini birleştirmiş gibi görünüyor.

Cüzdanlarınızı boşaltacak kadar çok oyun, şu anda Steam Sonbahar İndirimleriyle birlikte indirime girmiş durumda. Ancak, indirimden oyun almak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Normal şartlarda haftalar süren Steam indirimleri sadece, 1 hafta sürecek.

Steam indirimleri genellikle ne bekleyeceğinize dair bir ipucu veren bir tür temaya sahiptir. Örneğin, önceki Cadılar Bayramı indiriminde korku oyunlarına büyük önem verilmişti. Bu sefer, RPG’lerden spora, dövüş oyunlarına ve hatta daha fazlasına kadar her türlü farklı türden oyunlarda büyük indirimler bulabilirsiniz.

Steam Sonbahar İndirimleri ne kadar sürecek?

Steam Sonbahar İndirimleri 2021 bu sene, 1 Aralık 2021 TSİ 21.00‘a kadar sürecek. Bu tarihe kadar istediğiniz oyunları edinmenizi tavsiye ediyoruz.

En yakın Steam indirimi ne zaman?

Steam Sonbahar İndirimi sona erdiğinde, bir sonraki indirimden önce sadece kısa bir bekleyiş olacak. Steam Kış İndirimleri 2021 22 Aralık’ta başlayacak ve 5 Ocak 2022’de sona erecek.

Steam Sonbahar İndiriminden hangi oyunlar alınmalı?

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Pilli Oyun’u takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 5: Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri - Sistem Gereksinimleri - Pilli Oyun

Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: Battlefield 2042 Sesli Sohbet Özelliği Ne Zaman Gelecek? - Rehber - Pilli Oyun

Battlefield 2042 Sesli Sohbet Özelliği Ne Zaman Gelecek?

Alakalı İçerikler