New World Yayıncı Modu Nasıl Açılır?

New World yayıncı moduyla daha rahat yayın yapın!
Takip Et
Görsel 7: New World Yayıncı Modu Nasıl Açılır? - Rehber - Pilli Oyun

Amazon Games tarafından geliştirilen devasa çok oyunculu çevrimiçi (MMO) oyunu New World’ün piyasaya sürülmesiyle, birçok oyuncu oynadıkları oyunun yayınını başka kişilerle paylaşmak isteyecek. Bu türde bir oyunun yayınını yapmak birçok zorluğa sahip, özellikle de büyük bir yayıncıysanız. Rahatça yayın yapmak için New World Yayıncı Modu‘nu kullanabilirsiniz.

New World Yayıncı Modu ne işe yarar?

Yayıncı Modu, oyun deneyimini değiştiren bir araçtır. Twitch veya diğer platformlarda yayın yapan yayıncılar sunucularındaki rahatsız edici veya rahatsız edici oyuncularla uğraşırken yayın kalitesi düşebilir, izleyiciler artık izlemek istemeyebilir. Yayıncı modu, yayıncıları diğer oyunculardan daha uzak bir noktaya yerleştiriyor. Ayrıca, gizlilik için bildirimleri gizleme imkanı da sunuyor.

New World Yayıncı Modu nasıl aktifleştirilir?

Görsel 9: New World Yayıncı Modu Nasıl Açılır? - Rehber - Pilli Oyun

Yayıncı modunu iki farklı yöntem ile aktifleştirebilirsiniz. Bunlardan ilki, oyun içi sohbette /dnd ya da /busy komutlarından birisini kullanmaktır. İkinci seçenek ise, Ayarlar menüsünden Sosyal ve Twitch sekmeleri üzerinden aktifleştirmektir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 11: Hot Wheels Unleashed Satışa Çıktı - Genel - Pilli Oyun

Hot Wheels Unleashed Satışa Çıktı

Sonraki İçerik
Görsel 13: New World Sunucu Değişimi Nasıl Yapılır? - Rehber - Pilli Oyun

New World Sunucu Değişimi Nasıl Yapılır?

Alakalı İçerikler