New World Sunucu Değişimi Nasıl Yapılır?

New World sunucu değişimi yani, sunucular arası karakter aktarma nasıl yapılır… Sizin için derledik.
Takip Et
Görsel 7: New World Sunucu Değişimi Nasıl Yapılır? - Rehber - Pilli Oyun

Sunucu değişimi ya da başka bir değişle karakterinizi bir sunucudan diğer sunucuya aktarmak; World of Warcraft, Final Fantasy XIV ve daha birçok MMO oyununda yer alan bu özellik şu anda Amazon’un yeni açık dünya devasa çok oyunculu oyunu New World’de yer almıyor.

MMO oyunu New World 27 Eylül 2021 tarihinde yaptığı çıkışla birlikte saatlerce uzun sunucu kuyrukları beklemek istemeyenler haricinde binlerce oyuncuyu cezbetti.

Amazon, oyuncuların yaşadığı sorunları kabul etti ve aktif olarak yeni sunucular eklemeye, mevcut sunucuların kapasitesini genişletmeye çalışıyor. 28 Eylül günü yayımladığı açıklamayla Amazon, “Bizim şu anki odak noktamız, herkesin oyuna hızlı giriş yapıp oynamasını sağlamak” dedi.

New World sunucu değişimi geçici süreyle ücretsiz olarak yapılabiliyor.

Amazon aldığı kararla tüm oyunculara karakterlerinin sunucularını değiştirme yani “karakter taşıma” özelliğini 2 haftalığına ücretsiz olarak sunuyor. Bu özelliğin kalıcı olup olmayacağı ise bir merak konusu.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 9: New World Yayıncı Modu Nasıl Açılır? - Rehber - Pilli Oyun

New World Yayıncı Modu Nasıl Açılır?

Sonraki İçerik
Görsel 11: K/DA "POP STARS" Just Dance 2022'de Yer Alacak - Haber - Pilli Oyun

K/DA “POP STARS” Just Dance 2022’de Yer Alacak

Alakalı İçerikler