Ghostwire Tokyo Ertelendi

Geliştirici Tango Gameworks, Ghostwire Tokyo’nun ertelendiğini twitterdan yaptıkları paylaşımla duyurdu.
Takip Et

The Evil Within geliştiricisi Tango Gameworks’ün bir sonraki oyunu Ghostwire Tokyo, önceden planlanan çıkış tarihini yapamayacak. Başlangıçta 2021’de beklenen oyun, “2022’nin başlarına” ertelendi. Stüdyo, Salı günü oyunun resmi Twitter hesabına yayınlanan bir bildiriyle ertelemeyi duyurdu.

Geliştirici, “Oyunu mümkün olan en kısa sürede sizinle paylaşmak istiyoruz, böylece inşa etmek için çok çalıştığımız perili bir Tokyo’nun unutulmaz versiyonunu deneyimleyebilirsiniz” dedi. “Aynı zamanda Tango’daki herkesin sağlığını korumaya da odaklandık. Yeni sürüm penceremiz bize Ghostwire dünyasını her zaman hayal ettiğimiz gibi hayata geçirmemiz için zaman verecek.”

Tango Gameworks, Ghostwire Tokyo’nun “önümüzdeki aylarda” daha fazlasını göstereceğini söyledi.

Ghostwire Tokyo ilk olarak 2019’da yayıncı Bethesda Softworks’ün E3 basın etkinliğinde duyuruldu. Günümüz korku oyunu, yalnızca geliştirici soyağacıyla değil, aynı zamanda eski yaratıcı yönetmen Ikumi Nakamura’nın büyüleyici sahnedeki varlığı nedeniyle de dikkat çekti. Nakamura o zamandan sonra projeden ve Tango’dan ayrıldı.

Ghostwire Tokyo’nun hikayesi, Tokyo’daki garip kaybolmaları içeriyor; Bu fenomenin kaynağını ortaya çıkarmak ve şehri garip, yeni bir kötülükten arındırmak oyuncuya kalmış. Oyunun resmi açıklamasına göre, oyuncular gizli bir tehditle karşı karşıya kaldıklarında ve komplo teorilerini ve şehir efsanelerini çözdüklerinde hayalet yeteneklerini kullanacaklar.

Ghostwire Tokyo, Arkane Studios’un Deathloop’u gibi, Windows PC’ye ve Playstation 5’e gelecek. Ekim 2021 yayın penceresi bu yılın başlarında Sony Interactive Entertainment tarafından açıklandı, ancak Ghostwire Tokyo hiçbir zaman kesin bir çıkış tarihi açıklamadı.

Tango Gameworks, 2010 yılında eski Capcom çalışanı Shinji Mikami tarafından kuruldu. Ekip, şu anda Microsoft’a ait olan ana şirket Bethesda Softworks aracılığıyla 2014’te The Evil Within ve 2017’de The Evil Within 2’yi piyasaya sürdü.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Monster Hunter Stories 2 Royal Canavarlar

Sonraki İçerik

LeBron James Fortnite’a Geliyor

Alakalı İçerikler