Forza Horizon 5 Radyo Ayarları

Forza Horizon 5 radyosu hızlı maceralarınıza muhteşem bir fon müziği sağlayabilir. Forza Horizon 5 radyosu hakkında bilmeniz gereken her şey.
Takip Et
Görsel 4: Forza Horizon 5 Radyo Ayarları - Rehber - Pilli Oyun

Heyecanlı yarışçılar ve yeni gelenler Meksika’nın manzarasıyla sürüş keyfini yaşarken onlara, oyun içi radyo onlara eşlik ediyor. Hard Rock tarzı müziklerden geleneksel Meksika ezgilerine kadar herkes için bir şeyler var.

İşte oyunun radyo kanallarının yanı sıra ne çaldıkları, nasıl değiştirecekleri ve nasıl kapatacaklarına dair bir rehber.

Forza Horizon 5 Radyosu Nasıl Değiştirilir

Konsolda:

Konsol kolunuzun sol tarafında bulunan yön düğmelerine küçük bir tıklamayla radyoyu değiştirebilirsiniz. İleri gitmek istiyorsanız D-padde sağa basın. İstediğiniz kanalı geçerseniz ne yapmalısınız? Ayarlar menüsünden kontrollere gidip tuş ataması yapabilirsiniz.

Görsel 5: Forza Horizon 5 Radyo Ayarları - Rehber - Pilli Oyun
Forza Horizon 5 radyosu için tuş ataması yapabilirsiniz.

PC’de:

İstasyonlar arası geçiş yapmak için varsayılan tuş ataması “=” eşittir işaretidir. Yine konsolda olduğu gibi ileri geri gitmek için atanmış bir tuş olmadığından dolayı ayarlara giderek tuş ataması yapabilirsiniz.

Radyo Nasıl Kapatılır

İstasyonlar arası geçiş yaparken son seçenek “radyo kapalı” olacaktır. Bu seçenekte kalırsanız radyo kapalı olarak yolunuza devam edebilirsiniz.

Tüm Forza Horizon 5 Radyo İstasyonları

Forza Horizon 5, tüm müzik zevklerine hitap eden altı radyo istasyonuna (radyo kapalı seçeneğiyle beraber yedi) sahiptir.

RadyoMüzik Tarzı
Block PartyBig Beats
Horizon Bass ArenaEDM
Horizon PulsePop Müzik
Horizon XSRock/Metal
Hospital RecordsDrum & Bass
Radio EternaKlasik/ Geleneksel Meksika Müziği
Radio OffMüzik yok
Forza Horizon 5 Radyo İstasyonları

Forza Horizon 5 radyosu hakkında bilmeniz gerekenler bu kadardı. Forza Horizon 5 hakkında öğrenmek istedikleriniz için yazılarımıza göz atmayı unutmayın.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi ve sorularınızı yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 6: Arcane Karakterleriyle PUBG Mobile Oynayın - Oyun Haberleri - Pilli Oyun

Arcane Karakterleriyle PUBG Mobile Oynayın

Sonraki İçerik
Görsel 7: Oyun Fuarı GameX 2022'de Geri Dönüyor - Oyun Haberleri - Pilli Oyun

Oyun Fuarı GameX 2022’de Geri Dönüyor

Alakalı İçerikler