Europa Universalis 4 Epic Store’da Ücretsiz Oluyor

Ünlü strateji oyunu Europa Universalis 4, önümüzdeki hafta Epic Games Store’da ücretsiz oluyor.
Takip Et
Görsel 7: Europa Universalis 4 Epic Store'da Ücretsiz Oluyor - Haber - Pilli Oyun

Strateji oyunları, almak için her zaman çok riskli gelmişlerdir bana. Oyunun derinliğini sevecek miyim? Ya da bu kısa sürmeyen oyunlar için zamanım olacak mı? Benzer duyguları taşıyan herkes için iyi haber şu ki, bir kuruş bile kaybetmeden büyük bir strateji oyununa sahip olacaksınız. Europa Universalis 4, Epic Games Store’da ücretsiz oluyor.

Tabii ki Steam’de görebileceğiniz onlarca genişleme ve içerik paketi değil,sadece temel oyun bedava veriliyor. Ancak Europa Universalis 4’ü beğenirseniz bu paketleri alabilirsiniz. Tabii eğer hepsi Epic Games Store’a gelirse.

Bu haftanın bedava oyunu ise The Escapists, bir bağımsız hapishaneden kaçış simülatörü. Epic hala kullanıcı derecelendirmelerini desteklemiyor ancak Steam’de 13.000’den fazla kullanıcı incelemesinde “çok iyi” bir genel sıralamaya sahip.

Bu, The Escapists’in Epic Store’daki ilk ücretsiz haftası değil, 2019 ve 2020’de ücretsizdi. Ama o zamanlar kaçırdıysanız, işte size bir şans daha.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 9: Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor - Donanım Haberleri - Pilli Oyun

Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor

Sonraki İçerik
Görsel 11: Company of Heroes 3 Geliştirici Günlüklerinin İlk Videosu Yayınlandı - Haber - Pilli Oyun

Company of Heroes 3 Geliştirici Günlüklerinin İlk Videosu Yayınlandı

Alakalı İçerikler