EA Play Live Yayınının Zamanı Ve Sunucusu Belli Oldu

EA’in yeni oyunlarını vitrine koyacağı kendi yayınının tarihi açıklandı.
Takip Et

EA stüdyosunun, E3’teki şovundan sonraki adımı olacak EA Play Live, önümüzdeki ay gerçekleşecek ve şovun detayları açıklandı.

EA Play Live 22 Temmuz’da Olacak

EA resmi twitter hesabındaki yazıya göre, Mayıs ayında açıklanan gösteri, 22 Temmuz Perşembe Günü TSİ 20.00′de olacak. Ana etkinliğin öncesinde bir gösteri olacağı da eklendi. Şovun sunucusunun da WWE yıldızı Austin Creed, diğer ismiyle Xavier Woods, olacağı açıklandı.

Gösteriyle ilgili başka bir bilgi açıklanmamasına rağmen, geçen haftaki E3’te gösterilmesinden sonra Battlefield 2042 ile ilgili daha fazla şey göreceğimize neredeyse eminiz. Tabi ki FIFA ve Madden gibi ikonik serilerin devamı hakkında bilgiler geleceğini düşünüyoruz. Ek olarak, EA’den uzun zamandır Skate 4 hakkında bir bilgi gelmiyor.

Dead Space serisinden de bir açıklama gelmesi bekleniyor. Bu hafta gelen haberler, EA Motive’de Dead Space ile ilgili yeni çalışmalar olduğu yönünde. Fakat bunun bir devam oyunu değil, daha çok bir “yeniden yapılandırma” olacağı bilgisi yayıldı. EA Play abonelik sistemi ile ilgili yenilikler ve kütüphanesini genişletmeye yönelik haberler de gelebilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Hotel Renovator İnceleme

Sonraki İçerik

Dark Souls 3 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler