BBL Esports Koç Kadrosu için 3 Kişiyle Anlaştı

BBL Esports Koç ve teknik ekip için 3 farklı kişiyle anlaştığını ima eden bir videoyu sosyal medya hesaplarında paylaştı.
Takip Et
Görsel 7: BBL Esports Koç Kadrosu için 3 Kişiyle Anlaştı - Espor Haberleri - Pilli Oyun

ESA Esports tarafından düzenlenen ESA Open Fire All Stars turnuvasından önce Eray “Gais” Sarıkaya ile yolları ayıran BBL Esports organizasyonunun yöneticisi Ferit “wtcN” Karakaya tarafından yapılan açıklamada turnuva sürecinde Türkiye’nin ilk profesyonel esporcularından birisi olan deneyimli oyuncu Sezgin “Fabre” Kalaycı’dan destek aldıklarını ifade etmişti.

BBL Esports koçunun kim olacağı hala bilinmiyor.

BBL Esports resmi YouTube kanalında paylaşılan “Dün gece BBL Esports Social Grubunda…” başlıklı videoyla “Arkadaşlar koç ilgili gelişmelerden haberiniz var mı?” sorusuyla başlayan konuşmalarda, BBL Esports koç ve teknik ekip için 3 kişiyle imzaların atıldığı açıkça vurgulanıyor.

BBL Esports yönetimi konu ile ilgili video harici herhangi bir ek açıklamada bulunmadı, yeni koç ve teknik ekipteki diğer isimlerin ne zaman açıklanacağı ile hem biz oyun basını hem de BBL Esports’un takipçileri tarafından çok merak ediliyor. Umarız duyurulacak kişiler yaratılan bu beklentiyi karşılayabilecek derecede olur.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 9: Battlefield 2042 Kasım Ayına Ertelendi - Haber - Pilli Oyun

Battlefield 2042 Kasım Ayına Ertelendi

Sonraki İçerik
Görsel 11: FIFA 22'de 120'den Fazla Müzik Bulunacak - Haber - Pilli Oyun

FIFA 22’de 120’den Fazla Müzik Bulunacak

Alakalı İçerikler