Battlefield 2042 Steam’deki En Kötü Oyunlar Arasına Girdi

DICE tarafından geliştirilen FPS oyunu Battlefield 2042, 17,000’den fazla olumsuz inceleme aldı.
Takip Et
Görsel 4: Battlefield 2042 Steam'deki En Kötü Oyunlar Arasına Girdi - - Pilli Oyun

Battlefield 2042, son sürümünün ardından Steam’de oyuncular tarafından yazılan incelemelerde en kötü incelemelere sahip oyunlardan birisi.

Oyun, piyasaya sürülmesinden sadece iki gün sonra 17.000’den fazla “çoğunlukla olumsuz” yorum kazandı. Daha fazla harcamaya istekli olan oyuncular geçen haftadan beri oyunu oynuyor olabilirlerdi.

Battlefield 2042 oyuncuları, skor tablosunun olmaması, boş haritalar ve oyun içindeki araçlarla ilgili sorunlar gibi konularda hayal kırıklığına uğradığını belirten incelemelerde bulundu.

Oyuncular, Steam’de Battlefield 2042’ye binlerce olumsuz incelemede bulundu.

Geliştirici ekip DICE, oyunda bulunan ve bilinen hataların bir listesini yayınladı. Liste bayağı kalabalık gözüküyor.

EA’nın Avrupa Topluluk Yöneticisi Adam Freeman: “Önümüzdeki haftalarda, yaklaşmakta olan düzeltmeler, denge değişiklikleri ve ‘yaşam kalitesi’ geliştirmeleri etrafında paylaşacak daha çok şeyimiz olacak.”, dedi.

“Önümüzdeki 30 gün boyunca, şu anda iki güncelleme daha yayınlamamız planlanıyor; bir sonraki güncellememiz, Erken Erişimin bu ilk haftasında belirlediğimiz daha fazla düzeltme ve iyileştirme ve bundan sonra daha büyük ve daha önemli bir güncelleme sunacak.”

Battlefield 2042, oyun içi sesli sohbet desteği olmadan piyasaya sürüldü ve özelliğin oyuna ne zaman ekleneceği şu an için belirli değil.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Pilli Oyun’u takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 5: GTA Trilogy'nin Çoğu Hatası Yeni Güncellemeyle Düzeltildi - - Pilli Oyun

GTA Trilogy’nin Çoğu Hatası Yeni Güncellemeyle Düzeltildi

Sonraki İçerik
Görsel 6: Canlı Yayın Platformu Trovo Live nedir? - Oyun Haberleri - Pilli Oyun

Canlı Yayın Platformu Trovo Live nedir?

Alakalı İçerikler