Battlefield 2042 Sesli Sohbet Özelliği Ne Zaman Gelecek?

Battlefield 2042 sesli sohbet özelliği öngörülebilir bir gelecekte oyuna eklenecek.
Takip Et
Görsel 4: Battlefield 2042 Sesli Sohbet Özelliği Ne Zaman Gelecek? - Rehber - Pilli Oyun

Battlefield 2042’nin çıkışının sorunlu ve “cilasız” olduğu bir sır değil. Şüphesiz bunun en büyük örneklerinden birisi, Battlefield 2042 sesli sohbet özelliğine sahip olmaması.

Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana eksik özellikleri olmasına rağmen, geliştiriciler öngörülebilir gelecekte Battlefield 2042 sesli sohbet özelliğine kavuşacak dedi.

EA, Battlefield 2042 Sesli Sohbet özelliği için net bir tarih paylaşmadı.

Geliştirici firma DICE ya da yayımcı EA Games Battlefield 2042’ye ne zaman sesli sohbet özelliği ekleneceği konusunda net bir tarih paylaşmadı. Ancak, oyuncular tarafından yaratılan beklenti Aralık ayı başlarında Güncelleme #3 ile geleceği yönünde. Sesli sohbet özelliği, herhangi bir takım tabanlı çok oyunculu oyunun, özellikle de askeri bir FPS oyunun olmazsa olmazlarından birisidir.

Oyun içerisinde bir işaretleme (ping) sistemi olmasına rağmen, sesli sohbetin yerini tutmadığı apaçık ortada. Oyuncular, tam oyun fiyatı ödedikten sonra aldıkları oyunun bitmemiş bir kopyasına sahip oldukları için üzgün ve sinirliler.

Yakın tarihli bir blog yazısında, oyunculara ekibin bilinen çeşitli sorunları çözmek için çalıştığına dair güvence verdiler. Sesli sohbet, skor tablosu ve sunucu tarayıcısı gibi diğer temel özellikler yakında oyuna eklenecek.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Pilli Oyun’u takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Görsel 5: Steam Sonbahar İndirimleri Başladı - Oyun Haberleri - Pilli Oyun

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Twitch Yayıncısı Amouranth Benzinlik Satın Aldığını Açıkladı - Oyun Haberleri - Pilli Oyun

Twitch Yayıncısı Amouranth Benzinlik Satın Aldığını Açıkladı

Alakalı İçerikler